Promocja tygodniowa na sukienkę kwiecistą

Sukienki Magnolia

Drogie Panie,

serdecznie zapraszam do obserwowania profilu Magnolii na portalach Facebook oraz Instagram. Jest to jedna z głównych dróg komunikacji z Wami. Tam najszybciej dowiecie się o nadchodzących promocjach i okazjach. Wrzesień rozpoczęliśmy intensywnie. Za nami promocja tygodniowa na sukienkę taneczną czerwoną. Aktualnie trwa promocja na sukienkę kwiecistą. Zależy nam, aby od czasu do czasu taka szybka akcja promocyjna zachęciła tych, którzy na co dzień nie mogą sobie pozwolić na większy wydatek.

Sukienka kwiecista jest uszyta z trwałego, acz delikatnego materiału. W jego składzie znajdziemy głównie bawełnę. Sukienka sięga do okolicy kostek, dzięki czemu fantastycznie sprawdzi się zarówno do płaskiego obuwia jak i do botków na obcasie. Wysmuklający krój, pozwala czuć się w tej kreacji zjawiskowo, mimo swej prostoty. Jeśli czujecie, że Wasza talia na co dzień nie jest tak podkreślona, jak byście sobie tego życzyły, w tej sukience nie powinnyście mieć żadnych obaw – została zaprojektowana i uszyta w taki sposób, aby odcięcie w talii, optycznie akcentowało kobiece wcięcie.

Sukienki Magnolia

Sukienki Magnolia

Sukienki Magnolia

Sukienka kwiecista jest odzieżą nie tylko na jeden sezon. Gdy za oknem temperatura zaczyna się obniżać, pod sukienkę wystarczy założyć pół-przezroczyste rajstopy, a na górę założyć ocieplaną kurtkę. Kiedy natomiast słońce zaczyna rozgrzewać nas już w kwietniu, do sukienki świetnie sprawdzą się wiklinowe espadryle.

Jeśli chcecie być informowane o zbliżających się promocjach, jeszcze przed ich rozpoczęciem – jako pierwsze – wystarczy zapisać się na naszego Newslettera. Jest dostępny na stronie głównej naszego sklepu.

Link to profilu na Facebooku znajdziecie tutaj.

Link do profilu na Instagramie znajdziecie tutaj.

Zachęcam do skorzystania z promocji!

Wspaniałego dnia,

Aneta Maciejewska

Tagged , , , , , , , ,